• Spoločnosť

Často kladené otázky (FAQ)

Na koho sa obrátiť ohľadom žiadostí o prijatie do zamestnania?

Spracovanie žiadostí o prijatie do zamestnania zabezpečuje úsek ľudských zdrojov. Svoje žiadosti a CV môžete zasielať e-mailom na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonovať na číslo +421 52 715 2383 kde vám budú podané informácie ohľadom aktuálnych voľných pracovných pozícií.

Na koho sa obrátiť so žiadosťou o sponzoring a finančné / nefinančné dary?

Sponzorské dary a príspevky skupiny CHEMOSVIT sú sprostredkované Nadáciou Chemosvit. Na stránkach www.nadaciachemosvit.sk nájdete podmienky a kontakty na získanie podpory. Obráťte sa na Nadáciu Chemosvit so žiadosťou. Po najbližšom zasadnutí Vám bude doručené rozhodnutie o poskytnutí, prípadne výška podpory.

Na koho sa obrátiť ohľadom exkurzií a prehliadok výrobnej časti podniku?

Prezentáciu podniku a tiež exkurzie zabezpečuje úsek ľudských zdrojov. Svoje požiadavky môžete zasielať e-mailom na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonovať na číslo +421 52 715 2415 kde vám budú podané informácie ohľadom dostupných termínov a organizačné pokyny.

Na koho sa obrátiť so žiadosťou o odbornú prax, stáž, spoluprácu pri spracovaní seminárnych, bakalárskych a diplomových prác?

Tieto činnosti zabezpečuje úsek ľudských zdrojov. Svoje požiadavky môžete zasielať e-mailom na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonovať na číslo +421 52 715 2415 kde vám budú podané informácie ohľadom ďalšieho postupu.

Na koho sa obrátiť v prípade záujmu o inzerciu v podnikových novinách Chemosvit?

V prípade záujmu o inzerovanie v podnikových novinách môžete využiť e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo volať na číslo +421 52 715 2101 kde vám budú podané informácie ohľadom ďalšieho postupu. Máte ďalšie otázky? Spýtajte sa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.